Kontrola spotkania

1. Zaplanuj swoją strategię postępowania podczas spotkania, biorąc pod uwagę potencjalne problemy, na przykład uczestników o silnej osobowości, którzy będą wymagali specjalnego podejścia. Przygotuj się starannie i zgromadź odpowiednie materiały.
2. Zadbaj o to, by nie było nieprzewidzianych przerw. Sprawdź salę konferencyjną, sprzęt, urządzenie sali i ustalenia dotyczące poczęstunku.
3. Jak najszybciej ucisz zebranych, powitaj ich i zwięźle przedstaw cel zebrania.
4. Zadawaj pytania wymagające szerszej odpowiedzi.
5. Nie trać kontroli nad przebiegiem zebrania, podsy­caj dyskusję, lecz pilnuj, by wypowiedzi uczestni­ków były krótkie i na temat.
6. Podsumuj najważniejsze poruszone kwestie.
7. Zakończ spotkanie w zaplanowanym czasie i po­dziękuj uczestnikom za ich wkład. Zaprotokołuj u- zgodnione decyzje i plany działania, a następnie rozdaj kopie protokołu uczestnikom zebrania.
Jeżeli jesteś uczestnikiem zebrania, to przedstawione poniżej wskazówki pomogą ci w tym, by twoja obecność na spotkaniu była pożyteczna i była źródłem zadowo­lenia.

Witaj! Witaj na moim portalu w całości stworzonym dla promowania zdrowia. Z wykształcenia jestem lekarzem a z pasji blogerką. Mam nadzieję, że spodobają Ci się treści zamieszczone na blogu. Zapraszam do aktywnego komentowania!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Wszelkie prawa zastrzeżone (C)