Sprawy będące rezultatem ostatniego zebrania

Przedstaw je krótko i rzeczowo. Ta część zebrania po­winna normalnie zawierać zwięzłą relację z uzgodnio­nych działań, które zostały (lub nie zostały) podjęte od czasu ostatniego zebrania.
POMOCE WIZUALNE
Pomoce wizualne są bardzo przydatne w kontrolowaniu przebiegu zebrania. Na przykład gdy grupa liczy około dwudziestu osób, można wykorzystać tablicę z przypi­nanymi arkuszami papieru. Zapisujemy na niej pomy­sły i punkty do dyskusji, dzięki czemu uczestnicy ma­ją je przez cały czas przed oczyma, a jednocześnie tworzy się w ten sposób szkielet późniejszego sprawoz­dania.
DYSKUSJA
Osoby, które od niedawna przewodniczą zebraniom, zazwyczaj z drżeniem oczekują fazy dyskusji. Jednym z głównych problemów jest zdecydowanie, kiedy nale­ży naciskać na podjęcie ostatecznej decyzji. Rzeczywi­ście wyczucie tego momentu odgrywa dużą rolę.

Witaj! Witaj na moim portalu w całości stworzonym dla promowania zdrowia. Z wykształcenia jestem lekarzem a z pasji blogerką. Mam nadzieję, że spodobają Ci się treści zamieszczone na blogu. Zapraszam do aktywnego komentowania!

Znalazłeś się tutaj dzięki poniższej frazie kluczowej:

Wszelkie prawa zastrzeżone (C)